2 075 Kč bez DPH (2 510,75 Kč s DPH)

Odeslání do 2 týdnů
pcs

MTS1 - MAC Tactical Shield, štít pro efektivní sebeobranu Více

Výrobce: Mac ArmourKód produktu: P00052 Doprava a platba

Náš nově navržený ochranný štít je reakcí na rostoucí vlnu útoků, které se šíří napříč všemi kontinenty!

Tento štít Vám umožní efektivně bránit sebe i své blízké. Produkt je určen jak lidem bez zkušeností se sebeobranou, kteří podvědomě reagují zvedáním rukou proti směru útoku, tak i pro zkušené bojovníky. Štít poskytuje dodatečnou ochranu těla a umožnuje vedení protiútoku k zneškodnění útočníka.

Náš taktický štít odolá útokům nožem, mačetou nebo jinými údernými zbraněmi. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti můžete štít nosit v batohu, nebo jej uložit do vozidla, aby byl v případě potřeby snadno dostupný!

Pracujete u bezpečnostních složek, či agentur? Jste ostraha vlakového nádraží, nebo letiště? Řidič sanitky, nebo kamionu?  Pohybujete se v oblastech s vysokou kriminalitou? Nebo chcete mít doma připravený nástroj, který Vám umožní čelit útoku vetřelce? Tak právě pro Vás je tento výrobek určen! Náš štítek Vám poslouží jako základ pro úspěšnou sebeobranu.

Dále věříme, že pro odborníky a jedince věnující se sebeobraně a bojovým sportům bude náš štítek skvělým doplňkem pro další rozvoj dovedností. Obohaťte svou výuku o nové kombinace sebeobranných prostředků a zbraní.

 

Specifikace MTS1:

  • Maximální rozměry: 49 cm x 18 cm
  • Váha: cca 540 g
  • Vybaven madlem a popruhem s rychloupínací přezkou, což umožňuje nasazení během několika vteřin
  • Vnitřní ochranná vrstva z měkké gumy tlumí nárazy a poskytuje dostatečnou ochranu