Představujeme Vám jedinečné sportovní ochranné pomůcky pro nácvik šermu vycházející z konstrukcí a tvarů originálních zbrojí. Konstrukce zbrojí byly vymyšleny tak precizně a důmyslně, že není možné a z našeho pohledu i žádoucí v tomto směru cokoliv měnit. Díky použití moderních materiálů jsme schopni celkovou efektivitu “pouze“ zvýšit. Anatomické tvarování jednotlivých částí zbrojí je důležité jak pro celkovou funkci ochrany těla, tak pro co nejpříjemnější nošení ochranných pomůcek a umožnění co nejpřirozenějšího pohybu těla. Celkový vývoj, zkoušení a výroba prototypů až po výrobu prvních testovaných kusů nám trval více než rok a půl.
Samotný projekt vede světově uznávaný platnéř Mac-Stanislav Prošek, jehož zbroje -https://www.facebook.com/media/set/... a zbraně - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4978110737497... používají lidé po celém světě.
Pevně věříme, že námi vyrobené ochranné pomůcky jednak zvýší Vaši efektivitu v tréninku či turnaji s eliminací možnost zranění. Celkovým vzhledem se přiblížíme k době ze které dnes při šermu vycházíme a v neposlední řadě bude pohled na duelatny atraktivnější.
Váš Tým Mac-Armour