Design produktů MAC Armour

Design produktů MAC Armour

Veškrerá inspirace pro naše produkty vychází z originálních součástí zbrojí, náhrobků, či iluminací. Celkový koncept výrobku je určitý pro dané období, avšak třeba zpevňující prvky, jako jsou například kanely, mohou být přidány do konstrukce v rámci zpevnění konečného produktu, stejně jako u originálních kusů. Také celkový tvar a konstrukce konkrétního výrobku může být kombinací více dochovaných kůsu tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim potřebám.
Veškeré prototypy vyrábíme nejprve ručně a z kovu tak, abychom si ověřili funkčnost výrobku. Pak teprve následuje zdlouhavý proces, kdy převedeme vše do plastového modelu. Veškerá kompletace, vyřezávání a broušení jednotlivých částí je výhradně ruční výroba.

Konstrukce produktů MAC Armour

Konstrukce produktů MAC Armour

I zde se snažíme dodržet principy dané starými mistry a odzkoušené praxí v době, kdy šlo zúčastěným o život. Pro maximální pohyblivost je nutné dodržet správné a vhodné umístnění vnitřních popruhů a také pevných spojů, či určení toho kde se mají použít šoupací průvlaky k dodání maximálního pohybu. Stejně jako u originálních zbrojí se snažíme veškeré spoje skrýt z důvodu co nejmenší možnosti poškození a také se snažíme vyvarovat přišívání jednotlivých součástí, které budou při zásahu železnou čepelí značně trpět, stejně jako gumové spoje.

Jak to nosit?

Jak to nosit?

Pro maximální efektivitu doporučujeme jednotlivé komponenty přivazovat ke kabátci. Tímto docílíte, že chrániče budou sedět na svém místě, aniž by se protáčely a tak Vás nebudou omezovat v pohybu.


Stále pro Vás vyvíjíme nové produkty!

Stále pro Vás vyvíjíme nové produkty!

Neustále vyvíjíme a připravujeme další komponenty, které Vám pomohou být lepší!
Veškeré informace o dalších dokončených produktech naleznete je zde a také na našem Facebook profilu MAC Armour CZ.